PRENÁJOM BYTOV


Lokalita LUČENEC, Jókaiho 315/33, byt č. 2:

OBSADENOSŤ:  VOĽNÝ

DISPOZÍCIA BYTU:

dvojizbový byt v podkroví o celkovej ploche 65,56 m2.

Legenda:
  1. Vstup
  2. chodba
  3. WC
  4. Kúpeľňa
  5. Kuchyňa
  6. Obývačka
  7. Spálňa
  8. Vstavaná skriňa


POPIS BYTU:

Tento byt sa nachádza v podkroví RD, ktorý je situovaný vo dvore. Byt je nový, pred kolaudáciou, s osadeným el. vrátnikom. V interieri bytu je zachovaná pôvodná strešná konštrukcia ako dizajnérsky prvok bytu. K dispozícii internet a TV. Byt je osadený potrubím so spätnou klapkou na odvod teplého vzduchu pre prípad použitia prenosnej klimatizácie. Vchod do bytu je zo spoločnej terasy, kde je aj vstup do prízemného bytu. K dispozícii je dvor s altánkom a záhradným kozubom. Dvor je od susedov oddelený betónovým plotom. Na dvore sa nachádza funkčná studňa (voda je nepitná), chránená pred deťmi zámkom. Byt je vhodný pre tri osoby.

VYBAVENIE BYTU:

Byt je vybavený kuchynskou linkou so spotrebičmi (el sporák s el. rúrou, digestor, osvetlenie prac dosky led pásmi). Kúpelňa je osadená sprchovým kútom. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa osadená led osvetlením. V byte sú osadené všetky svietidlá. Byt je vybavený potrubím so spätnou klapkou pre odvod teplého vzducu z prenosnej klimatizácie. K bytu patrí pivnica v suteréne domu.

POZNÁMKA:

Byt prenajímame len zamestnaným záujemcom.

CENA:

Cena mesačného nájmu je 233.- €. V tom je zahrnuté: zálohové platby za internet a TV.
Zálohové platby: teplo - 42 €/mesiac, TÚV - 15 €/3 osoby a mesiac, SV/stočné - 6 €/3 osoby a mesiac, elektrina - 20 €/mesiac, spoločná elektrina - 4 €/mesiac, zálohová mesačná platba spolu: 87 €/mesiac.
Kaucia vo výške 2x mesačného nájmu + 2x mesačných zálohových platieb.


FOTO:

CHODBA - pohľad z kuchyne WC
KUCHYŇA KUCHYŇA - pohľad na strešné okno
OBÝVAČKA SPÁLŇA 


KONTAKT:

Telefón: 0948 528 597 alebo 0902 51 44 51
E-mail: blaho@trhak.eu