PRENÁJOM BYTOV


Lokalita LUČENEC, Jókaiho 315/33, byt č. 1:

OBSADENOSŤ:  OBSADENÝ

DISPOZÍCIA BYTU:

dvojizbový byt v prízemí o celkovej ploche 63,02 m2.

Legenda:
  1. Terasa
  2. Vstup
  3. Chodba
  4. Obývačka
  5. WC + sprcha
  6. Kúpelňa
  7. Kuchyňa
  8. Spálňa
  9. Komora


POPIS BYTU:

Tento byt sa nachádza v prízemí RD, ktorý je situovaný vo dvore. Byt je zateplený po celkovej rekonštrukci - nové ÚK aj s vykurovacími telesami a kotlom, nové rozvody SV, TÚV a odpadu, nové rozvody elektriny, elektrický vrátnik. K dispozícii internet a TV. Vchod do bytu je z vlastnej terasy. K dispozícii je dvor s altánkom a záhradným kozubom. Dvor je od susedov oddelený betónovým plotom. Na dvore sa nachádza funkčná studňa (voda je nepitná), chránená pred deťmi zámkom. Byt je vhodný pre tri osoby.

VYBAVENIE BYTU:

Byt je vybavený kuchynskou linkou so spotrebičmi (el sporák s el. rúrou, osvetlenie prac dosky led pásmi). Kúpelňa je osadená rohovou vaňou a kúpelňa je situovaná tak, že má podlahu v dvoch rovinách. Zvláštnosťou bytu je, že súčasťou WC je aj sprchový kút. V obývačke je kapsľa napojená na funkčný komín. Teda je možné tu osadiť vykurovacie teleso na pevné palivo. V byte sú osadené všetky svietidlá. Byt je vybavený komorou. K bytu patrí pivnica v suteréne domu.

POZNÁMKA:

Byt prenajímame len zamestnaným záujemcom.

CENA:

Cena mesačného nájmu je 256.- €. V tom je zahrnuté: zálohové platby za internet a TV.
Zálohové platby: teplo - 41 €/mesiac, TÚV - 15 €/3 osoby a mesiac, SV/stočné - 6 €/3 osoby a mesiac, elektrina - 20 €/mesiac, spoločná elektrina - 4 €/mesiac, zálohová mesačná platba spolu: 84 €/mesiac.
Kaucia vo výške 2x mesačného nájmu + 2x mesačných zálohových platieb.


FOTO:

KUCHYŇA - pohľad z obývačky KUCHYŇA - pohľad z komory
KÚPELŇA WC +SPRCHA
OBÝVAČKA  


KONTAKT:

Telefón: 0948 528 597 alebo 0902 51 44 51
E-mail: blaho@trhak.eu