PRENÁJOM BYTOV


Lokalita LUČENEC, Jókaiho 1200/33, byt č. 3:

OBSADENOSŤ:  voľný

DISPOZÍCIA BYTU:

trojizbový byt v podkroví o celkovej ploche 130,87 m2.

Legenda:
  1. Vstup
  2. Vetracia šachta
  3. chodba
  4. WC
  5. Kúpeľňa
  6. Kuchyňa
  7. Obývačka
  8. Spálňa
  9. Detská izba


POPIS BYTU:

Tento byt sa nachádza v podkroví RD, ktorý je situovaný bližšie k Jókaiho ulici. Byt je nový, pred kolaudáciou, s namontovaným el. vrátnikom. V interieri bytu je zachovaná pôvodná strešná konštrukcia ako dizajnérsky prvok bytu. K dispozícii internet a TV. Byt je osadený potrubím so spätnou klapkou na odvod teplého vzduchu pre prípad použitia prenosnej klimatizácie (obývačka, spálňa, detská izba). Vchod do bytu je zo spoločnej terasy, kde je aj vstup do prízemného bytu. K dispozícii je dvor s altánkom a záhradným kozubom. Dvor je od susedov oddelený betónovým plotom. Na dvore sa nachádza funkčná studňa (voda je nepitná), chránená pred deťmi zámkom. Byt je vhodný pre štyri osoby.

VYBAVENIE BYTU:

Byt je vybavený kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (varná el. doska, el. rúra, digestor, umývačka riadu, osvetlenie prac dosky led pásmi. Kúpelňa je osadená voľne stojacou vaňou, sprchovým kútom, toaletnou skrinkou so zrkadlom a retro batériami. V detskej izbe sa nachádzajú dve zabudované postele. V obývačke je zabudovaný elektrický kozub. V byte sú osadené všetky svietidlá. Spálňa, obývačka a detská izba je vybavená potrubím so spätnou klapkou pre odvod teplého vzducu z prenosnej klimatizácie. K bytu patrí pivnica v suteréne domu.

POZNÁMKA:

Jedná sa o manažérsky byt a prenajímame ho len zamestnaným záujemcom.

CENA:

Cena mesačného nájmu je 340.- €. V tom je zahrnuté: internet a TV.
Zálohové platby: teplo - 83 €/mesiac, SV (vodné/stočné) - 8 €/4 osoby a mesiac, TÚV - 20 €/4 osoby a mesiac, elektrina - 20 €/mesiac, spoločná elektrina 4 €/mesiac. Zálohové platby spolu 135 €. Internet a TV v cene nájmu.
Kaucia vo výške 2x mesačného nájmu + 2x zálohových mesačných platieb.


FOTO:

CHODBA - dvere do kúpelne WC
KÚPELŇA - sprchový kút a samosatane stojaca vaňa KÚPELŇA
KUCHYŇA - elektrický krb OBÝVAČKA - pohľad do kuchyne
DETSKÁ IZBA - vstavané postele SPÁLŇA


KONTAKT:

Telefón: 0948 528 597 alebo 0902 51 44 51
E-mail: blaho@trhak.eu