PRENÁJOM BYTOV


Lokalita LUČENEC, Jókaiho 1200/33, byt č. 2:

OBSADENOSŤ:  REZERVOVANÝ

DISPOZÍCIA BYTU:

trojizbový byt v prízemí o celkovej ploche 102,61 m2.

Legenda:
  1. Terasa
  2. Vstup
  3. Chodba
  4. WC
  5. Vetracia šachta
  6. Kúpeľňa
  7. Spálňa
  8. Kuchyňa
  9. Obývačka
  10. Detská izba


POPIS BYTU:

Tento byt sa nachádza v prízemí RD, ktorý je situovaný bližšie k Jókaiho ulici. Byt je zateplený po celkovej rekonštrukci - nové ÚK aj s vykurovacími telesami a kotlom, nové rozvody SV, TÚV a odpadu, nové rozvody elektriny, elektrický vrátnik. K dispozícii internet a TV. Vchod do bytu je zo spoločnej terasy, kde je aj vstup do podkrovných bytov. K dispozícii je dvor s altánkom a záhradným kozubom. Dvor je od susedov oddelený betónovým plotom. Na dvore sa nachádza funkčná studňa (voda je nepitná), chránená pred deťmi zámkom. Byt je vhodný pre štyri osoby.

VYBAVENIE BYTU:

Byt je vybavený kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (varná el. doska, el. rúra, digestor, umývačka riadu, osvetlenie prac dosky led pásmi), kúpelňa je vybavená vaňou a sprchovým kútom. V byte v obývačke je zabudovaná kachľová pec. Pec je funkčná a teda použiteľná na kúrenie pevným palivom. V byte sú osadené všetky svietidlá. V kuchyni a v obývačke sú to pôvodné visiace lustre. Medzi kuchyňou a obývačkou sú osadené veľké štvorkrídlové presklené dvere. K bytu patrí pivnica v suteréne domu.

POZNÁMKA:

Jedná sa o manažérsky byt a prenajímame ho len zamestnaným záujemcom.

CENA:

Cena mesačného nájmu je 320.- €. V tom je zahrnuté: internet a TV.
Zálohové platby: teplo - 66 €/mesiac, TÚV - 20 €/4 osoby a mesiac, SV/stočné - 8 €/4 osoby a mesiac, elektrina - 20 €/mesiac, spoločná elektrina - 4 €/mesiac, zálohová mesačná platba spolu: 118 €/mesiac.
Kaucia vo výške 2x mesačného nájmu + 2x mesačných zálohových platieb.


FOTO:

CHODBA IZBA
KUCHYŇA KUCHYŇA - štvorkrídlové dvere do obývačky
KÚPELŇA - vaňa aj sprchový kút WC - okno do vetracej šachty
OBÝVAČKA - štvorkrídlové dvere a funkčná kachľová pec SPÁLŇA


KONTAKT:

Telefón: 0948 528 597 alebo 0902 51 44 51
E-mail: blaho@trhak.eu