PRENÁJOM BYTOV


Lokalita LUČENEC, Jókaiho 1200/33, byt č. 1:

OBSADENOSŤ:  OBSADENÝ

DISPOZÍCIA BYTU:

Jednoizbový byt v prízemí o celkovej ploche 40,93 m2.

Legenda:
  1. Terasa
  2. Zádverie - chodba
  3. Kúpeľňa s WC
  4. Izba s kuchynským kútom
  5. Izba


POPIS BYTU:

Tento byt sa nachádza v prízemí RD, ktorý je situovaný bližšie k Jókaiho ulici. Byt je zateplený po celkovej rekonštrukci - nové ÚK aj s vykurovacími telesami a kotlom, nové rozvody SV, TÚV a odpadu, nové rozvody elektriny, elektrický vrátnik. K dispozícii internet a TV. Vchod do bytu je z vlastnej terasy. K dispozícii je dvor s altánkom a záhradným kozubom. Dvor je od susedov oddelený betónovým plotom. Na dvore sa nachádza funkčná studňa (voda je nepitná), chránená pred deťmi zámkom. Byt je vhodný pre pre jednu až dve osoby.

VYBAVENIE BYTU:

Byt je vybavený kuchynskou linkou so spotrebičmi (el. sporák s rúrou, osvetlenie prac dosky led pásmi), v kúpelni je kúpelňová skrinka. V byte v stene medzi izbami je zabudovaná kachľová pec tak, aby vykurovala obe izby. Pec je funkčná a teda použiteľná na kúrenie pevným palivom. V byte sú osadené všetky svietidlá. K bytu patri pivnica v suteréne domu.

POZNÁMKA:

Byt prenajímame len zamestnaným záujemcom.

CENA:

Cena mesačného nájmu je 202.- €. V tom je zahrnuté: zálohové platby za internet a TV.
Zálohové platby: teplo - 27 €/mesiac, TÚV - 5 €/1 osobu a mesiac, SV/stočné - 2 €/1 osobu a mesiac, elektrina - 20 €/mesiac, spoločná elektrina - 4 €/mesiac, zálohová mesačná platba spolu: 58 €/mesiac.
Kaucia vo výške 2x mesačného nájmu + 2x mesačných zálohových platieb.


FOTO:

CHODBA - vstupné dvere KÚPELŇA + WC
IZBA - okno na Jókaiho ulicu IZBA - funkčná vstavaná kachľová pec
KUCHYŇA  


KONTAKT:

Telefón: 0948 528 597 alebo 0902 51 44 51
E-mail: blaho@trhak.eu